Cennik

   ▼ sprawdź promocje          ▼ Płatność w BTC (bitcoin)               ostatnia zmiana cennika - luty 2020r.

Masaże:
Pierwsza wizyta: dodatkowo obejmuje konsultację która nie podnosi ceny zabiegu, ale może wydłużyć czas wizyty o około 15minut (ponad czas przewidziany dla masażu, ćwiczeń lub terapii manualnej...). Ma to posłużyć ustaleniu jakimi technikami konkretnie będzie trzeba się posłużyć aby osiągnąć pożądany efekt terapii, szczególnie u pacjentów nie posiadających wstępnej diagnozy. Po zidentyfikowaniu problemu po pierwszej wizycie, w kolejnych zabiegach można będzie ograniczyć do koniecznego obszaru działania i najlepiej rokujących technik. Termin kolejnych wizyty są zazwyczaj ustalane są po pierwszym zabiegu, ze względu na konieczną zmianę techniki i czas regeneracji tkanek. 

25zł - terapia małej okolicy (np łokcia, dłoni) z zastosowaniem terapii tkanek miękkich, np. punktów spustowych lub specjalnych ćwiczeń -20min.
40zł - masaż leczniczy jednej okolicy lub odcinka kręgosłupa -30min.
60zł - masaż relaksacyjny (rozluźniający, relaksacyjny, wykonany na obszarze mięśni grzbietu lub kończyn) -45min.
30zł - masaż limfatyczny, drenaż ręczny jednej kończyny w celu zmniejszenia opuchlizny, poprawa przepływu chłonki - 20min.
Cena i forma innych masaży indywidualnie konsultowana

KinesiologyTaping  (Taping, Taśmowanie, dynamiczne plastrowanie):
15zł - 25zł - za aplikację na jedną okolicę (w zależności od wielkości obszaru i zabiegów towarzyszących).

Laseroterapia:
7zł - za zabieg jedną okolice - czas trwania około 10minut.
70zł - w przypadku wykupienia serii 10 zabiegów laseroterapii z góry.

Elektroterapia - TENS, Trabert, Interferencyjne (ID), Diatynamiczne (DD), Jonoforeza, Tonoliza:
7zł - za zabieg - czas trwania 15min.
(dla wszystkich prądów poza interferencyjnymi w cenie jednego zabiegu można wykonać podwójne okolice jak np oba kolana lub barki)
70zł - w przypadku wykupienia 10 zabiegów elektroterapii z góry.

Kinezyterapia:
Cena prowadzenia ćwiczeń jest zależna od celu, stanu zdrowia, zastosowanych technik i długości terapii.

35zł -konsultacja -wstępna wizyta domowa mająca na celu przeprowadzenie badania, wywiadu i ustalenie programu terapii (Wizyta obejmuje również praktyczne porady dotyczące obsługi chorego i instruktaż ćwiczeń do wykonania samodzielnego). Przy wizytach zamiejscowych dodatkowy koszt transportowy 1zł/km (nie dotyczy Skrzyszowa, Łękawicy i okolicy osiedla Zielonego).

40zł  ćwiczenia w gabinecie z osobą aktywną: (czas trwania około 25min.)
Jakie: Ćwiczenia usprawniające, wspomagane, czynno-bierne i prowadzone, poizometryczna relaksacja mięśni, asysta w ćwiczeniach równoważnych. 
Dla kogo: Przykurcze lub osłabienie mięśni pourazowe, przy zaburzeniach neurologicznych (np. na tle
stwardnienia rozsianego, udaru, urazu ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego), rehabilitacja usprawniająca po operacjach, złamaniach, zwichnięciach.
(Ponieważ nie prowadzę ćwiczeń: grupowych, jogi oraz ogólnousprawniających dla osób ogólnie sprawnych i zdrowych, udostępniam materiały i udzielam porad odnośnie wykonywania ćwiczeń i ich doboru dla indywidualnych zainteresowanych)

50zł ćwiczenia w formie wizyty domowej z osobą mającą trudności w poruszaniu lub obłożnie chorą: (czas trwania około 30min.)
Jakie: Ćwiczenia bierne, równoważne, usprawniające, pionizacja i reedukacja chodu, drenaż limfatyczny, instruowanie opiekuna.
Dla kogo -Obłożnie chorzy i osoby starsze z zaawansowanymi zmianami degeneracyjnymi układu ruchu, zaburzeniami neurologicznymi.

  • Ceny i czas wykonania usług mogą się zmienić ze względu na warunki danego przypadku i stan zdrowia pacjenta, co ustala się przed zabiegiem.
  • W przypadku zabiegów poza gabinetem, może zostać doliczony dodatkowy koszt transportowy.
  • Na życzenie klienta są wystawiane faktury, zwolnione z VAT (Gabinet jest zwolniony z VAT przedmiotowo i podmiotowo).
  • Gabinet nie posiada umowy refundacyjnej z NFZ.
  • Rozliczenia możliwe tylko w gotówce (brak terminalu płatniczego POS, przelewy za wcześniejszym ustaleniem)
  • Zadzwoń aby uzyskać więcej informacji od terapeutki (tel: 500891089)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.