Cennik

  • Cena jest zależna od celu wizyty, stanu zdrowia, zastosowanych technik i długości terapii.
  • Ceny podlegają negocjacji i są ustalane przed zabiegiem.
  • W przypadku zabiegów poza gabinetem, może zostać doliczony dodatkowy koszt transportowy.
  • Możliwe jest wystawienie rachunku lub faktury bez VAT (Gabinet jest zwolniony z VAT przedmiotowo i podmiotowo).
  • Gabinet nie posiada umowy refundacyjnej z NFZ.
  • Zadzwoń aby uzyskać więcej informacji od terapeutki (tel: 500891089)
   ▼ sprawdź promocje          ▼ Płatność w BTC (bitcoin)  

Masaże:
35zł - pierwsza wizyta: wizyta trwa godzinę, obejmuje konsultację, badanie i zabieg (masażu, ćwiczeń lub terapii manualnej...).
Powyższa cena jest proponowana dla pierwszej wizyty danej osoby w celach terapeutycznych, niezależnie czy ostatecznie wizyta się wydłuży i jakimi technikami konkretnie będzie trzeba się posłużyć- Ma to na celu uproszczenie rozliczenia dla pacjentów nie posiadających wstępnej diagnozy, nastawionych na szczegółowe zbadanie i omówienie ich problemu. W trakcie zabiegu mogą zostać użyte pomocniczo różne środki (laseroterapia punktowa, masaż bańką chińską, terapia punktów spustowych, stretching, masaż sportowy lub inne techniki manualne) -dobrane zgodnie z zaleceniami i uznaniem terapeuty. Zalecam wybór tej opcji, szczególnie w przypadku bólów pleców, gdyż podczas wizyty wykonuje się badanie całego obszaru kręgosłupa lub kończyn, które mogą być przyczyną dolegliwości, tak by po wstępnym zidentyfikowaniu problemu w kolejnych zabiegach można było ograniczyć do koniecznego obszaru działania i najlepiej rokujących technik. Klient może wybrać indywidualny zestaw zabiegowy lub modyfikować elementy co do których nie ma przekonania, rezygnując równocześnie z proponowanych stawek i rozliczając się za poszczególne elementy usługi. 

Ceny kolejnych wizyt ustalane są po pierwszym zabiegu, ze względu na możliwą zmianę techniki i czasu ich wykonania. 

20zł - terapia jednej okolicy dużego stawu (np barku, biodra, kolana, twarzy, dłoni lub stóp) z zastosowaniem terapii punktów spustowych, masażu lub specjalnych ćwiczeń -20min.

30zł - masaż leczniczy odcinka kręgosłupa lub okolicy -30min.
45zł - masaż leczniczy kilku odcinków lub całości kręgosłupa -45min.
50zł - masaż relaksacyjny (rozluźniający, relaksacyjny, wykonany na obszarze np. grzbietu lub kończyn) -50min.
40zł - masaż obu kończyn dolnych lub górnych -40min.
20zł - masaż limfatyczny, drenaż ręczny jednej kończyny w celu zmniejszenia opuchlizny, poprawa przepływu chłonki - 20min.
Cena i forma innych masaży indywidualnie konsultowana (za podstawowy przelicznik stosuje się 1 zł/min)

KinesiologyTaping  (Taping, Taśmowanie, dynamiczne plastrowanie):
15zł - 25zł - za aplikację na jedną okolicę (w zależności od wielkości obszaru i zabiegów towarzyszących).

Laseroterapia:
6zł - za zabieg jedną okolice - czas trwania około 10minut.
50zł - w przypadku wykupienia serii 10 zabiegów laseroterapii z góry.

Elektroterapia - TENS, Trabert, Interferencyjne (ID), Diatynamiczne (DD), Jonoforeza, Tonoliza:
6zł - za zabieg - czas trwania 15min.
(dla wszystkich prądów poza interferencyjnymi w cenie jednego zabiegu można wykonać podwójne okolice jak np oba kolana lub barki)
50zł - w przypadku wykupienia 10 zabiegów elektroterapii z góry.

Kinezyterapia:
Cena prowadzenia ćwiczeń jest zależna od celu, stanu zdrowia, zastosowanych technik i długości terapii.

35zł -konsultacja -wstępna wizyta domowa mająca na celu przeprowadzenie badania, wywiadu i ustalenie programu terapii (Wizyta obejmuje również praktyczne porady dotyczące obsługi chorego i instruktaż ćwiczeń do wykonania samodzielnego). Przy wizytach zamiejscowych dodatkowy koszt transportowy 1zł/km (nie dotyczy Skrzyszowa, Łękawicy i okolicy osiedla Zielonego).

25zł  ćwiczenia w gabinecie z osobą aktywną: (czas trwania około 25min.)
Jakie: Ćwiczenia usprawniające, wspomagane, czynno-bierne i prowadzone, poizometryczna relaksacja mięśni, asysta w ćwiczeniach równoważnych. 
Dla kogo: Przykurcze lub osłabienie mięśni pourazowe, przy zaburzeniach neurologicznych (np. na tle
stwardnienia rozsianego, udaru, urazu ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego), rehabilitacja usprawniająca po operacjach, złamaniach, zwichnięciach.
(Ponieważ nie prowadzę ćwiczeń: grupowych, jogi oraz ogólnousprawniających dla osób ogólnie sprawnych i zdrowych, udostępniam materiały i udzielam porad odnośnie wykonywania ćwiczeń i ich doboru dla indywidualnych zainteresowanych)

30zł ćwiczenia w formie wizyty domowej z osobą mającą trudności w poruszaniu lub obłożnie chorą: (czas trwania około 30min.)
Jakie: Ćwiczenia bierne, równoważne, usprawniające, pionizacja i reedukacja chodu, drenaż limfatyczny, instruowanie opiekuna.
Dla kogo -Obłożnie chorzy i osoby starsze z zaawansowanymi zmianami degeneracyjnymi układu ruchu, zaburzeniami neurologicznymi.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.