Zabiegi‎ > ‎

Laser

Laseroterapia oznacza zastosowanie lasera biostymulacyjnego, który pobudza mitochondria komórkowe, zwiększa utlenowanie krwi, co prowadzi do zwiększenia wydajności pracy komórek. Dzięki temu tkanki sprawniej odzyskują równowagę metaboliczną, szybciej się regenerują, stan zapalny zostaje unormowany i zwiększa się tolerancja na ból. Laser może być stosowany pomocniczo w bardzo szerokim zakresie, w leczeniu chorób związanych ze stanami zapalnymi układu ruchu, trudno gojących się ran tkanek powierzchownych i błon śluzowych. Laser może być używany bardzo precyzyjnie, jest zabiegiem bezpiecznym i wygodnym w zastosowaniu. Istnieje przy tym mało przeciwwskazań i ograniczeń do jego zastosowania.

Nazwa zabiegu:

Laseroterapia

laser biostymulacyjny punktowy

400mW IR

808nm


 

Działanie:

Przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwobrzękowo. Usprawnia regeneracje tkanek aktywizując ich procesy biologiczne. Zwiększa utlenowanie krwi i wzmacnia układ immunologiczny.

Wskazania:

Zmiany skórne, trudno gojące się rany, cellulitis, trądzik, łuszczyca. Urazy stawów i tkanek okołostawowych (zwichnięcia, stłuczenia). Choroby zapalne i zwyrodnieniowe układu ruchu. Stany zapalne mięśni (łokieć tenisisty, zespół bolesnego barku). Utrudniony i przedłużony zrost kostny po złamaniach. Nerwobóle nerwów obwodowych, neuropatia cukrzycowa.  

Przeciwwskazania:

Choroby nowotworowe. Nadwrażliwość na światło (skóra fotowrażliwa). Choroby gorączkowe. Przeciwwskazania względne: ciąża, miesiączka, tarczyca w trakcie leczenia, epilepsja, rozrusznik serca. 

Czas trwania:

3-15min

w zależności od obszaru i wskazań 

Cena:

6zł (za jedną okolice)

9zł (za kręgosłup, oraz okolice podwójne jak np obie dłonie, dwa kolana, blizny)