Gabinet fizjoterapii i masażu  POLA 

mgr. fizjoterapii Apolonia Biernacka


Obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja terminów: Dostępne są dogodne terminy od wczesnego rana do późnego wieczora również w niektóre soboty. 

Informacja

Z powodu sezonu zwiększonych zachorowań i infekcji proszę pamiętać, że zabiegi masażu, w takim stanie są przeciwwskazane. Uczucie sztywności i bóle mięśniowe, mogące się w tej sytuacji objawiać, zamiast po masażu ustąpić, mogą nasilić się - z powodu osłabienia organizmu infekcją. Ponadto uczestnictwo w zabiegach stanowi zagrożenie zarażenia personelu i innych pacjentów, drogą kropelkową przez kontakt ze skórą. Dlatego istnieje możliwość wstrzymania wykonywania zabiegów pacjentom wykazującym objawy grypy lub innej infekcji (w tym pokarmowych i skórnych). Zachęcam do samodzielnego odwoływania wizyty w przypadku pojawienia się objawów grypy i przeziębienia (szczególnie: kaszlu, kataru, osłabienia i podwyższenia temperatury). Zabiegi będzie można kontynuować po wyleczeniu. Przepraszam za utrudnienia i liczę na wyrozumiałość. Priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo - wszystkich.
 

Pierwsza wizyta 35zł

35zł za pierwszy zabieg terapeutyczny (masażu kręgosłupa lub kończyn)Szczególnie polecam w przypadku gdy nie posiadasz jeszcze pewności z czego wynikają twoje dolegliwości, lub nie jesteś zdecydowany jaki zabieg byłby dla ciebie odpowiedni. Jest to całkowity koszt pierwszej wizyty obejmujący badanie, profesjonalny masaż dostosowany do twojego stanu zdrowia i potrzeb, oraz indywidualną poradę. Otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi i opinie dotyczące profilaktyki zdrowotnej, która ogranicza przeciążenia i bóle, oraz zwiększy komfort twojej pracy. Gwarantuje że zastosuje moje najlepsze umiejętności i odpowiednie techniki, bezpieczne, zgodne z nowoczesną wiedzą medyczną na temat terapii układu ruchu. Wizyta (konsultacja i zabieg) trwa godzinę. Gwarantuje że koszt tej pierwszej wizyty nie przekroczy 35 zł, niezależnie od metod jakie w jej trakcie zaproponuje i zastosuje, by rozwiązać twój problem.

Seria fizjoterapii 50zł

50zł za serie 10-ciu zabiegów laseroterapii punktowej lub elektroterapii, obejmującej jedną okolicę zabiegową.
Gabinet niestety nie dysponuje urządzeniami do magnetoterapii i ultradźwięków.