Gabinet fizjoterapii i masażu  POLA 

mgr. fizjoterapii Apolonia Biernacka


Obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja terminów: Dostępne są dogodne terminy od wczesnego rana do późnego wieczora również w soboty. 
Godziny otwarcia gabinetu są uzależnione od wizyt domowych i ustalonych wcześniej zabiegów. Osobista rezerwacja w gabinecie, w niektóre dni będzie niemożliwa, do lutego włącznie, ze względu że obecnie uczestniczę w szkoleniach i gabinet w tym czasie jest zamknięty - Dlatego proszę kontaktować się telefonicznie, pod numerem: 500-89-10-89. Nie jestem obecnie w stanie podać stałych godzin dostępności, ponieważ zmieniają się z dnia na dzień. Przepraszam za utrudnienia.

  • 35zł - pierwszy zabieg terapeutyczny (masażu kręgosłupa lub kończyn). Szczególnie polecam w przypadku gdy nie posiadasz jeszcze pewności z czego wynikają twoje dolegliwości, lub nie jesteś zdecydowany jaki zabieg byłby dla ciebie odpowiedni. Jest to całkowity koszt pierwszej wizyty obejmujący badanie, profesjonalny masaż dostosowany do twojego stanu zdrowia i potrzeb, oraz indywidualną poradę. Otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi i opinie dotyczące profilaktyki zdrowotnej, która ogranicza przeciążenia i bóle, oraz zwiększy komfort twojej pracy. Gwarantuje że zastosuje moje najlepsze umiejętności i odpowiednie techniki, bezpieczne, zgodne z nowoczesną wiedzą medyczną na temat terapii układu ruchu. Wizyta (konsultacja i zabieg) trwa godzinę. Gwarantuje że koszt tej pierwszej wizyty nie przekroczy 35 zł, niezależnie od metod jakie w jej trakcie zaproponuje i zastosuje, by rozwiązać twój problem.
  • 50zł - seria 10-ciu zabiegów laseroterapii punktowej lub elektroterapii, obejmującej jedną okolicę zabiegową.