Masaże

Pierwsza wizyta: dodatkowo obejmuje konsultację która nie podnosi ceny zabiegu, ale może wydłużyć czas wizyty o około 15minut (ponad czas przewidziany dla masażu, ćwiczeń lub terapii manualnej...). Ma to posłużyć ustaleniu jakimi technikami konkretnie będzie trzeba się posłużyć aby osiągnąć pożądany efekt terapii, szczególnie u pacjentów nie posiadających wstępnej diagnozy. Po zidentyfikowaniu problemu po pierwszej wizycie, w kolejnych zabiegach można będzie ograniczyć do koniecznego obszaru działania i najlepiej rokujących technik. Termin kolejnych wizyty są zazwyczaj ustalane są po pierwszym zabiegu, ze względu na konieczną zmianę techniki i czas regeneracji tkanek. 

Poniżej orientacyjny koszt czasu terapii manualnej i formy zabiegów które mogą go zająć.

100zł - 30min. Masaż leczniczy jednej okolicy lub odcinka kręgosłupa. W zależności od potrzeb dobierane elementy masażu: klasycznego, głębokiego, sportowego lub specjalnych technik terapii tkanek miękkich, w tym Terapii punktów spustowych i IASTM.

150zł - 45min. Masaż rozszerzony (gdy wizyta wymaga więcej czasu na objęcie większego obszaru oddziaływaniem, lub zastosowania czasochłonnych technik do osiągnięcia efektu) 

Cena i forma innych masaży indywidualnie konsultowana, według czasu trwania.

KinesiologyTaping  

Taping, Taśmowanie, dynamiczne plastrowanie:

25zł - za aplikację na jedną okolicę (w zależności od wielkości obszaru i ilości wykorzystanego materiału).

Kinezyterapia:

Cena prowadzenia ćwiczeń jest zależna od celu, stanu zdrowia, zastosowanych technik i długości terapii.


Jakie: Ćwiczenia usprawniające, wspomagane, czynno-bierne i prowadzone, poizometryczna relaksacja mięśni, asysta w ćwiczeniach równoważnych. 

Dla kogo: Przykurcze lub osłabienie mięśni pourazowe, przy zaburzeniach neurologicznych (np. na tle

stwardnienia rozsianego, udaru, urazu ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego), rehabilitacja usprawniająca po operacjach, złamaniach, zwichnięciach.


Jakie: Ćwiczenia bierne, równoważne, usprawniające, pionizacja i reedukacja chodu, drenaż limfatyczny, instruowanie opiekuna.

Dla kogo -Obłożnie chorzy i osoby starsze z zaawansowanymi zmianami degeneracyjnymi układu ruchu, zaburzeniami neurologicznymi.

Ponieważ nie prowadzę ćwiczeń: grupowych, jogi oraz ogólnousprawniających dla osób ogólnie sprawnych i zdrowych, udostępniam materiały i udzielam porad odnośnie wykonywania ćwiczeń i ich doboru w trakcie wizyt konsultacyjnych pacjentów zgłaszających takie zapotrzebowanie


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

aktualizacja cennika - maj 2024r. (poprzednia luty 2022r.)

Dostępne formy płatności bezgotówkowej:

Fizykoterapia


Laseroterapia

Cena ustalana indywidualnie po uzgodnieniu - zabiegi wstrzymane w realizacji jako samodzielny zabieg lub seria zabiegów


Elektroterapia

TENS, Trabert, Interferencyjne (ID), Diatynamiczne (DD), Jonoforeza, Tonoliza

(dla wszystkich prądów poza interferencyjnymi w cenie jednego zabiegu można wykonać podwójne okolice jak np oba kolana lub barki)

Cena ustalana indywidualnie po uzgodnieniu - zabiegi wstrzymane w realizacji jako samodzielny zabieg lub seria zabiegów