PJM

Bezpłatny masaż w Tarnowie dla osób głuchych lub słabo słyszących oraz posługujących się językiem migowym.

Potrzebujesz masażu? Może czujesz się dobrze, ale chcesz sprawdzić jak wygląda masaż? Rozmawiasz w języku migowym? To przyjdź do gabinetu rehabilitacji i masażu Pola w Tarnowie. Zapraszam. Porozmawiaj ze mną w języku migowym i otrzymasz zabieg masażu za darmo. Ty pomożesz mi ćwiczyć moją znajomość języka migowego, a Ja pomogę Ci poczuć się lepiej. Masaż może być leczniczy lub relaksacyjny, jak wolisz. Dostosuje go do twoich uwag i potrzeb. Zapraszam.

Rejestracja: wyślij sms, wpisując w treści twoje nazwisko, terminy oraz godziny, kiedy jesteś dyspozycyjny. Zaznacz że znasz PJM. Zwrotnie otrzymasz sms propozycją dostępnych terminów i godzin zabiegu - Wybierzesz jeden z nich i odsyłasz. W końcu otrzymasz potwierdzenie, że jesteś zarejestrowany na jeden wybrany termin.

Adres Gabinetu: Pola Zakład Specjalistyczny, Tarnów osiedle Zielone 23/15 (w bloku, parter, należy wcisnąć 15 w domofonie i pociągnąć za klamkę drzwi) Dokładny dojazd wskazany w zakładce Lokalizacja

Numer telefonu (+48)500891089.

Pytania i rezerwacje możliwe również przez email: pola.biernacka@gmail.com

Nie potrzebne są skierowania. Można przynieść wyniki badań, związanych z dolegliwościami. Można przyjść z sobą towarzyszącą albo samodzielnie. 

Kurs podstawowy i rozwijający Polskiego Języka Migowego ukończyłam dzięki Stowarzyszeniu PITAGORAS z Rzeszowa.

ZAPRASZAM - Pola Biernacka