Porady

Czy wiesz że laser punktowy stosowany w fizykoterapii może pomóc w problemach z zapaleniem zatok i ucha? Jest to bezpieczna i nieinwazyjna metoda łagodząca stany zapalne i ból. Skontaktuj się z gabinetem fizjoterapii po więcej informacji.

Czy przykładanie kota zmniejsza ból? Nie masz termoforu albo właśnie się rozszczelnił? Czy możesz użyć kota tak samo jak termoforu? Zanim uwierzysz w altmedowe porady, sprawdź jakie są zasady i ryzyko ich stosowania. Kot może zachować zupełnie inaczej niż termofor po wsadzeniu lejka pod ogon i napełnienia wrzątkiem ;) Ale rozgrzewanie, na przykład poduszką elektyczną jest rzeczywiście dobrą domową metodą rozluźnienia mięśni, zmniejszającą ból i poprawiającą krążenie, usprawnia regenerację tkanek po przeciążeniu (np. wysiłku do którego mięśnie nie były przygotowane). Inaczej jednak działają maści rozgrzewające. Sprawdź zasady co zrobić w przypadku urazów i przeciążeń, które stosują również sportowcy i osoby które nie mogą pozwolić sobie na nieskuteczne eksperymenty.

Obecnie nie wykonujemy w gabinecie zabiegów w postaci okładów borowinowych, Jednak gorąco polecamy ten zabieg możliwy do wykonania w warunkach domowych, dzięki dostępności plastrów w aptekach.

Dostępny jest film instruktażowy jak zakleić taśmami kolano. Zapraszam do oglądania :)

Skontaktuj się by umówić się na aplikację innych okolic, przyprowadź kogoś z rodziny kto może się tego nauczyć, jeżeli nie dosięgasz swojego bólu.

Wiesz co statystycznie powoduje więcej problemów zdrowotnych niż palenie papierosów? Siedzenie! A nadal nikt nie pisze ostrzeżeń na krzesłach :)

Dla pacjentów pytających o "ptaszki" z poczekalni, prezentuje moje nagranie. Licencja CC (by-sa). Można emitować w miejscach publicznych bez dodatkowych zgód i opłat. Naturalne tło dźwiękowe do poczekalni, gabinetu, sauny lub domowego relaksu i zasypiania (nie ma nagłych zmian natężenia dźwięków). Ptaki, dzwonki, gongi, świerszcze etc (godzina trwania).