Pierwsza wizyta 40,-zł

40zł za pierwszy zabieg terapeutyczny (masażu kręgosłupa lub kończyn). Szczególnie polecam w przypadku gdy nie posiadasz jeszcze pewności z czego wynikają twoje dolegliwości, lub nie jesteś zdecydowany jaki zabieg byłby dla ciebie odpowiedni. Jest to całkowity koszt pierwszej wizyty obejmujący badanie, profesjonalny masaż dostosowany do twojego stanu zdrowia i potrzeb, oraz indywidualną poradę. Otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi i opinie dotyczące profilaktyki zdrowotnej, która ogranicza przeciążenia i bóle, oraz zwiększy komfort twojej pracy. Gwarantuje że zastosuje moje najlepsze umiejętności i odpowiednie techniki, bezpieczne, zgodne z nowoczesną wiedzą medyczną na temat terapii układu ruchu. Wizyta obejmująca konsultację i zabieg- trwa do godziny czasu. Gwarantuje że koszt tej pierwszej wizyty nie przekroczy 40zł, niezależnie od metod jakie w jej trakcie zaproponuje i zastosuje, by rozwiązać twój problem.

Jeżeli nie widzisz menu/zakładek u góry strony - włącz JavaScript w swojej przeglądarce, lub zobacz Mapę witryny

Jeśli nie wiesz jaki zabieg był by dla ciebie odpowiedni możesz zapoznać się z informacjami na tej stronie, lub po prostu zadzwoń lub umów się na wizytę- uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na swoje wątpliwości i pytania dotyczące zdrowia i terapii.

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem się na zabiegi. Odpowiednio wcześnie rozpoczęta terapia zaoszczędzi twoje zdrowie, czas i pieniądze. Nie tylko dlatego że możliwe jest dzięki temu szybsze uzyskanie pożądanych efektów, ograniczając się do mniejszej ilości wizyt, ale także dlatego, że uwalniając się od bólu i napięcia, jesteś w stanie w lepiej funkcjonować, zapobiegając nasileniu się objawów, utrudniających życie i uniemożliwiających pracę.

Przyjdź i zostaw swoje troski i organizm w dobrych rękach. Zostaw u nas wszystko to co odkłada się w twoim organizmie w trakcie dnia pracy. Po masażu poczujesz się jakby odjęto ci kilka lat i kilogramów. Na nowo odkryjesz, że twoje ciało cię nie ogranicza, ale pozwala ci czerpać z życia to co najlepsze.

Steel for humans - Silver for physioterapeuts ;)

Narzędzia IASTM*, GuaSha, bańki i kamienie, oraz wiele innych technik może być wykorzystywanych w trakcie jednej terapii tkanek miękkich. Często są tak delikatne, że nie zorientowałbyś się kiedy dotyk dłoni zastąpił ciepły bazaltowy kamień, szklana bańka próżniowa, nefrytowa płytka, ceramiczne lub stalowe przyrządy. Uciski i rozcierania nimi, nie zostawiają śladów, chyba że w postaci przyjemnego i pożądanego efektu rozluźnienia struktur, które trudno byłoby dosięgnąć i odbarczyć, samą dłonią. Będziesz poinformowany o ich użyciu, ale jeśli chcesz wiedzieć więcej, wystarczy że zapytasz. *Instrumental Assisted Soft Tissue Massage

Płatności zbliżeniowe przez telefon Revolut

www.pola.net.pl/btc
Oferta bitcoin wstrzymana do czasu wdrożenia LightningNetwork lub obniżenia kosztu transferu do poziomu ekonomiczności takiej transakcji :|